هزینه تقويت حافظه با سم زدايى

هزینه تقويت حافظه با سم زدايى


به گفته متخصصان هر خوراکی که ماده خوب برای بدن تولید و عموماً بدن را تقویت کند، می تواند تقویت کننده مغز باشد6. اصل ضروری آب و هوا، خواب و بیداری، حرکت و سکون، حالات روحی و روانی، خوردن و آشامیدن و پاکسازی ها در حفظ حافظه مؤثر است. ما در اینجا به بحث تغذیه که مربوط به بخش ماست، بیشتر توجه می کنیم.
بادام حاوی فسفر، منیزیم، پتاسیم، گوگرد و آهن است و بهترین مغز برای سلول های عصبی است. یک فرمول ساده که در کتاب اکسیر اعظم هم آمده برای افرادی که مشکل قند خون نداشته باشند، هفت عدد بادام پوست کنده به همراه همان قدر نبات را افراد بکوبند، شب، پیش از خواب با کمی آب در صورت لزوم میل کنند؛ در مصرف درازمدت ثابت شده است که به افزایش قوای ذهنی می تواند کمک کند. برای تقویت حافظه و سیستم عصبی مصرف مواد غذایی حاوی کلسیم٬ آهن و ویتامین B توصیه می شود. این مواد در غلات و شیر وجود دارند. ویتامین B12 برای نگهداری سلول های عصبی مفید است و اسیدفولیک نیز برای تقویت حافظه مؤثر است.

هزینه تقويت حافظه با سم زدايى

کلینیک تخصصی ابریشم نقره ای درتهران

گروه ابریشم نقره ای مجری خدمات پوست و لیزر غیرتهاجمی و طب سنتی در مجموعه کلینیکی و با حضور پزشکان و پرسنل مجرب

تماس با ما:26325685-44960652 -44975950 -09121946476 -0937600742
برچسب ها: تقويت حافظه-تقويت حافظه کوتاه مدت-تقويت حافظه تصویری-تقويت حافظه برای درس خواندن-تقويت حافظه باگاهان دارویی-تقويت حافظه بلندمدت-تقويت حافظه باطب سنتی-تقويت حافظه باتغذیه